- A4TECH

Цена
€5 10 / 9 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.a4tech.com/product.aspx?id=88
Frequency
20 hz - 20 khz
Cable length (mm)
120 cm
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.a4tech.com/product.aspx?id=88 |
| Cable length (mm) | 120 cm |
| Warranty | 12 Months |
| Frequency | 20 hz - 20 khz |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначение | За музика |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 10 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ω |
| Тегло | 0.00кг |
A4Tech MK-750 Метални слушалки
Насладете се на кристално чист звук и елегантен метален дизайн с A4Tech MK-750 слушалките. Идеални за музика, разговори и ежедневна употреба, те съчетават издръжливост и комфорт за продължително слушане.
Ключови Предимства
- Метален дизайн — Устойчив и стилен метален завършек, който се откроява.
- Вътреушно поставяне — Удобно и сигурно прилягане за дълготрайно носене.
- Вграден микрофон — Свободни ръце за разговори и гласови команди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на драйвера | 10 mm |
| Импеданс | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Тип на връзката | 3.5 mm жак |
| Микрофон | Да |
Какво има в кутията
- A4Tech MK-750 Слушалки
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





